Kontakt

Kontakt

Máte na nás dotaz? Pošlete nám ho prostřednictvím webového formuláře, ozveme se vám zpět, co nejdříve to půjde. Pokud preferujete komunikaci na sociálních sítích, napište nám zprávu na Facebook nebo Instagram.

Napište nám

O nás

Prague Open Air pořádá společnost Netradiční koncerty s.r.o.

„Za vznikem naší společnosti Netradiční koncerty stojí myšlenka, která nás oba napadla v roce 2020 během první vlny covidových opatření. Chtěli jsme dát práci kapelám a lidem z hudební branže a zároveň vrátit fanouškům zážitky v bezpečném prostředí. Podobný nápad mělo několik dalších osobností české hudební a produkční scény. Jedním z nich byl i Michal Filip z Lucerna Music Baru, a proto jsme společně v létě 2020 otevřeli na podporu kultury letní scénu na Výstavišti pod záštitou Lucerny. Tu jsme o rok později přesunuli do Ledáren v Braníku. Na jaře 2022 se od nás Lucerna Music Bar díky obnovení klubové scény odpojil a vznikly Ledárny Open Air. Jejich první ročník byl natolik úspěšný, že jsme se v tomto roce rozhodli přidat ještě druhou scénu – Občanskou plovárnu. Oba prostory proto nově zaštiťuje název Prague Open Air a my doufáme, že si spolu s námi užijete širokou škálu žánrů, pohodovou letní atmosféru a setkání s oblíbenými českými i zahraničními interprety. Naší stálou prioritou zůstává, aby naše produkce nerušila okolí. Chceme, aby Praha měla letní hudební scény, které budou mít rádi všichni.“

Kamil Šír + Tomáš Staněk

 

Více si o stávajících zvukových opatřeních můžete přečíst ZDE.

Kamil Šír

Kamil se na české hudební scéně pohybuje už více jak dvacet let. Pořádá oblíbený multižánrový festival Rock for Churchill, se svou společností Red Triangle spolupořádá koncerty mezinárodních hudebních hvězd (George Ezra, Parov Stelar, Queens of the Stone Age, Pixies,…) a stará se o dramaturgii a produkci pražského klubu Lucerna Music Bar. Ve svém rodném kraji od roku 2016 provozuje hudební klub Zkušebna Vroutek.

Tomáš Staněk

Tomáš se v hudebním průmyslu pohybuje více než 15 let. Je spolumajitelem agentury RedHead Music!, která se zabývá bookingem a managementem populárních českých kapel, spolupořadatel festivalů Hudba na vinicích a Přehrady Fest. A že má k hudbě opravdu blízko? O tom není pochyb! Je to totiž bubeník a textař kapely UDG!

Netradiční koncerty s.r.o.
Komenského 332, 250 75 Káraný
IČ: 09221786
Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 332796 vedená u Městského soudu v Praze.

Cookies | Ochrana osobních údajů

2024 © Prague Open Air | Zásady ochrany osobních údajů | Dev Kousekdesign.com