Arrested Development

Arrested Development

st14Srp19:45Občanská plovárnaArrested Development

Místo konání

Občanská plovárna

U Plovárny 1, 118 00 Praha 1

Čas

Doors: 18:00 Start: 19:45

O akci

Vstupenky jsou v prodeji v několika vlnách. Druhá vlna za 730 Kč je právě teď k dostání na pragueopenair.cz a na goout.net.

Arrested Development. Absolutní legendy, průkopníci, kteří změnili tvář hiphopové scény, autoři hitů jako People Everyday, Tennessee nebo Mr. Wendal, které se staly hymnami své generace, vystoupí 14. srpna na Občanské plovárně! S novou deskou Bullets In The Chamber a s pro ně typickým odhodláním nadchnout a potěšit fanoušky se Arrested Development po dvou letech vrací do Prahy, tentokrát v letní večer a pod širé nebe. Lepší kombinaci si nejde představit. Přijďte si tenhle jedinečný večer užít s námi!

Arrested Development jsou na scéně víc než 35 let, hned se svým debutem vyhráli dvě ceny Grammy, jejich nejpopulárnější skladba na Spotify má víc než 90 milionů přehrání a měsíčně si je jen na téhle platformě poslechne víc než milion lidí. Kapela vznikla v roce 1988 jako alternativa k tehdy velice populárnímu gangsta rapu. V muzice Arrested Development jsou cítit africké kořeny, je to živelná kombinace R&B, rapu i funku, kterou chtěla kapela od začátku využít k šíření inspirativního obsahu a lidskosti. A přitom je to muzika, ze které je cítit čistá radost a pohoda. A hlavně je to muzika, která pořád funguje naprosto skvěle a baví posluchače všech kategorií.

2024 © Prague Open Air | Zásady ochrany osobních údajů | Dev Kousekdesign.com