Místo a info

Místo a info

Občanská plovárna

Scénu Občanské plovárny najdete na Malé Straně mezi Úřadem vlády a Čechovým mostem. Na Plovárně si užijete nádherný výhled na Vltavu, super gastro a před vrtochy počasí vás uchrání kryté hlediště.

Zde najdete odkaz na Google mapy, který vás nasměruje přímo na Občanskou plovárnu.

Jak se dostanete na Občanskou plovárnu

Pro přístup do areálu doporučujeme použít výhradně městskou hromadnou dopravu. Areál se nachází cca 100 m od zastávky městské hromadné dopravy Čechův most. Parkování v okolí areálu není možné a je zakázáno. Pro parkování auta doporučujeme veřejná parkovací místa na protějším břehu Vltavy.

Tramvají

Tramvajová zastávka: Čechův most
Čísla tramvají: 15, 17

Jízdní řády najdete ZDE.

Metrem

Stanice metra A Malostranská a pak pokračujte pěšky ulicí nábř. E. Beneše až k Občanské plovárně.

Autem

Parkování v okolí Občanské plovárny není možné a je zakázáno. Nejbližší parking najdete na protějším břehu Vltavy na Dvořákově nábřeží, v přilehlých ulicích anebo v Garážích Rudolfinum. Upozorňujeme, že parkovací místa v ulicích bývají často plně obsazena.

Navigace od zastávky metra Malostranská

Navigace od zastávky tramvaje Čechův most

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFO

Otevření areálu

Přesnou dobu otevření koncertního areálu najdete v detailu příslušného koncertu.

Nápoje + jídlo

Do koncertního areálu není možné si přinést vlastní alkoholické a nealkoholické nápoje, ani vlastní potraviny. Pro návštěvníky bude zajištěn pestrý výběr nápojů a jídla (nezapomínáme ani na vegetariány a vegany).

Platby v areálu

V areálu Občanské plovárny budou akceptovány pouze bezhotovostní platby. Můžete platit bezkontaktní platební kartou, mobilem nebo hodinkami. Platby v hotovosti nebudou v areálu možné vyjma merch stánků kapel. Hotově bude možné si pouze dobít náramek s čipem NFCtron pro další platby na prodejních místech. Více info najdete ZDE.

Pokyny pro návštěvníky

Do koncertního areálu je zakázané vnášet zbraně, skleněné nádoby, plechovky a jiné nebezpečné předměty. Dále je zakázáno fotografování (výjimkou jsou osobní digitální fotoaparáty a telefony) a zhotovování profesionálních audio-video záznamů. Bezpečnostní služba je oprávněná provádět osobní prohlídky při vstupu do areálu. Koncerty se konají za každého počasí s výjimkou přírodních katastrof. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

Děti, ZTP/P a psi

Děti do 10 let včetně mají vstup volný. U koncertů na sezení však nemají garantované místo na sezení. Majitelé průkazu ZTP/P mají doprovod zdarma – stačí si pořídit jednu běžnou vstupenku a pro uznání doprovodu zdarma se prokázat na vstupu do areálu platným ZTP/P průkazem. U koncertů na sezení si prosím zakupte rovnou místo určené pro ZTP/P. Vstup psů do koncertního areálu není dovolen.

2024 © Prague Open Air | Dev Kousekdesign.com