Místo a info

Místo a info

Ledárny Braník

Koncertní areál Ledárny Braník najdete hned vedle historické budovy branických Ledáren na Praze 4.
Areál vám kromě skvělých koncertů nabídne také dostatek prostoru pro letní relax a komfortní zázemí s pestrou gastro nabídkou.

Zde najdete odkaz na Google mapy, který vás nasměruje přímo do koncertního areálu Ledárny Braník.

Jak se dostanete do Ledáren Braník

Pro přístup do areálu doporučujeme použít výhradně městskou hromadnou dopravu. Areál se nachází cca 100 m od zastávky městské hromadné dopravy Pobřežní cesta. Parkování v okolí areálu není možné a je zakázáno. Nejbližší vhodná parkovací plocha je záchytné P+R parkoviště Nádraží Braník (odkaz Google mapy).

Tramvají

Tramvajová zastávka: Pobřežní cesta
Čísla tramvají: 2, 3, 5, 7, 16, 17, 18, 21, 92

Jízdní řády najdete ZDE.

Autobusem

Autobusová zastávka: Pobřežní cesta
Číslo autobusu: 190
Autobusová zastávka: Nádraží Braník
Číslo autobusu: 106, 121

Jízdní řády najdete ZDE.

Metrem

Stanice metra B Karlovo náměstí a pak pokračujte tramvají do zastávky Pobřežní cesta
Stanice metra B Smíchovské nádraží a pak pokračujte autobusem do zastávky Nádraží Braník anebo do zastávky Přístaviště a poté pěšky anebo jednu zastávku tramvají do zastávky Pobřežní cesta
Stanice metra C Kačerov a pak pokračujte autobusem do zastávky Nádraží Braník

Jízdní řády najdete ZDE.

Autem

Parkování v okolí areálu není možné a je zakázáno. Nejbližší vhodná parkovací plocha je záchytné P+R parkoviště Nádraží Braník (odkaz na Google mapy).

Navigace od zastávky MHD Pobřežní cesta

Navigace od parkoviště P+R Nádraží Braník

DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFO

Otevření areálu

Přesnou dobu otevření koncertního areálu najdete v detailu příslušného koncertu.

Nápoje + jídlo

Do koncertního areálu není možné si přinést vlastní alkoholické a nealkoholické nápoje, ani vlastní potraviny. Pro návštěvníky bude zajištěn pestrý výběr nápojů a jídla (nezapomínáme ani na vegetariány a vegany).

Platby v areálu

V areálu Ledárny Braník budou akceptovány pouze bezhotovostní platby. Můžete platit bezkontaktní platební kartou, mobilem nebo hodinkami. Platby v hotovosti nebudou v areálu možné vyjma merch stánků kapel. Hotově bude možné si pouze dobít náramek s čipem NFCtron pro další platby na prodejních místech. Více info najdete ZDE.

Pokyny pro návštěvníky

Do koncertního areálu je zakázané vnášet zbraně, skleněné nádoby, plechovky a jiné nebezpečné předměty. Dále je zakázáno fotografování (výjimkou jsou osobní digitální fotoaparáty a telefony) a zhotovování profesionálních audio-video záznamů. Bezpečnostní služba je oprávněná provádět osobní prohlídky při vstupu do areálu. Koncerty se konají za každého počasí s výjimkou přírodních katastrof. Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti.

Děti, ZTP/P a psi

Děti do 10 let včetně mají vstup volný, kromě koncertu Pokáče, kde je odstupňované dětské vstupné.

Koncert Royal Blood je přístupný pouze od 12 let.

Majitelé průkazu ZTP/P mají doprovod zdarma – stačí si pořídit jednu běžnou vstupenku a pro uznání doprovodu zdarma se prokázat na vstupu do areálu platným ZTP/P průkazem. Vstup psů do koncertního areálu není dovolen.

2024 © Prague Open Air | Zásady ochrany osobních údajů | Dev Kousekdesign.com